Vrati se
Large 3a969ef0 eff0 4e0e a46b cac41f598b77

Natječaj za radno mjesto IZVRŠNI/A DIREKTOR/ICA

Centar za mir, nenasilje i ljudska prava, Osijek raspisuje natječaj za radno mjestoizvršni/a direktor/ica.
Centar za mir- Osijek je jedna od prvih organizacija civilnog društva na području Slavonije i Baranje osnovana 1992. godine. Kroz 18-godišnje djelovanje stekla je veliki ugled na domaćoj i međunarodnoj sceni. Stoga od kandidata očekujemo zalaganje za misiju organizacije i posvećenost promociji i njegovanju vrijednosti kao što su – mir, nenasilje, demokracija, ljudska prava, multikulturalnosti.

Opis posla:

–    zastupanje i predstavljanje organizacije u javnosti
–    upravljanje i odgovornost za cjelokupno financijsko poslovanje organizacije
–    planiranje i prikupljanje sredstava; izrada projektnih, programskih i godišnjih proračuna organizacije
–    upravljanje i razvoj ljudskim resursima
–    upravljanje imovinom i materijalnim resursima
–    sudjelovanje u programskom razvoju
–    komunikacija s donatorima, partnerima, predstavnicima javnog, poslovnog i civilnog sektora
–    ostali poslovi u skladu s pravilnicima organizacije i odlukama Skupštine i Upravnog odbora

Izvršni direktor/ica odgovoran/na je Skupštini i Upravnom odboru za cjelokupno financijsko i programsko poslovanje organizacije.

Potrebne kvalifikacije:

–    VSS društvenog smjera s najmanje jednom godinom iskustva, VŠS društvenog smjera s najmanje tri godine iskustva ili SSS s najmanje pet godina iskustva vezanog uz menadžment NVO-a ili projektni menadžment
–    znanje engleskog jezika (pisano i govorno)
–    informatička pismenost
–    izvrsne menadžerske i organizacijske sposobnosti
–    poznavanje civilnog sektora

Ostale sposobnosti:

postavljanje prioriteta i donošenja odluka; dobra političke procjena i analiza društvenog konteksta; prikupljanje sredstava; samostalnost u radu; pokretanje inicijativa; rad u zahtjevnim situacijama; kreiranje kvalitetne radne atmosfere; otvorenost i komunikativnost; kreativnost i strateško razmišljanje; spremnost na učenje i razvoj.

Nudimo:
–    ugovor o radu na tri godine uz probni rad do 6 mjeseci
–    okruženje poticajno za profesionalni i osobni rast i razvoj
–    kreativnu, ugodnu i dinamičnu atmosferu za rad

Svoje ponude pošaljite najkasnije do 27.05. 2009. godine na adresu Trg A. Šenoe 1 ili
na e-mail: centar-za-mir@centar-za-mir.hr