Objavljeno 31.03.2023.   |  Tena Mur
![Large 8c3e8b5a af12 4152 8253 88dcb0cde2cc](/uploads/images/news_item/image/1153/large_8c3e8b5a-af12-4152-8253-88dcb0cde2cc.jpg)
Jučer smo uspješno održali prvu u nizu edukacija tečaja financijske pismenosti za državljane trećih zemalja u sklopu našeg projekta PLOUTOS.
Kroz ovaj tečaj, državljani trećih zemalja stječu važne vještine i znanja o financijama, koje će im pomoći da donose informirane odluke i postignu financijsku neovisnost. Na kraju tečaja, svaki polaznik će dobiti certifikat koji će potvrditi njihova nova znanja i vještine.
Cilj nam je smanjiti strah i nestabilnost koji se često javljaju kod državljana trećih zemalja zbog ovisnosti o društvu koje ih okružuje.
Drago nam je što smo sudjelujemo u ovom važnom projektu te se veselimo daljnjim edukacijama i podršci koju pružamo državljanima trećih zemalja u postizanju financijske neovisnosti.